Menu Zamknij

Naturalny ratunek dla bukszpanów

Jeśli Państwa bukszpany wyglądają jak na poniższych zdjęciach zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów, które jako jedyne na naszym rynku pozwalają w większości przypadków doprowadzić do zatrzymania a następnie regeneracji bukszpanów wykorzystując jedynie preparaty pochodzenia naturalnego. Do niedawna wyleczenie roślin było niemożliwe albo wymagało stosowania agresywnych środków chemicznych.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli ogrodów przydomowych jak również obiektów komercyjnych.

Oferujemy usługę polegającą na analizie oraz rozpoznaniu choroby rośliny oraz zastosowaniu środka TOPBUXUS HEALT-MIX na wszystkie bukszpany, a następnie zasilenie roślin nawozem TOPBUXUS GROW oraz udzielamy szczegółowych informacji dotyczących dalszej pielęgnacji aby zapobiec przyszłym problemom.

 

Czym leczyć,  jak skutecznie uratować chore bukszpany?

 

TOPBUXUS HEALTH-MIX

Kompleksowa pomoc i natychmiastowa ochrona bukszpanów. Nawóz WE, dolistny w 100% na naturalnej bazie z zawartością pierwiastków śladowych. Zatrzymuje i likwiduje choroby grzybowe. Stosowany regularnie uodparnia na Cylindrocladium. 

WIĘCEJ…

TOPBUXUS GROW

Naturalny, podstawowy nawóz WE do bukszpanów.

Jest idealnym, w pełni zbilansowanym, podstawowym nawozem dla bukszpanów. Krzewy te są specyficznymi roślinami, potrzebują w odpowiednim czasie

WIĘCEJ…

 

NOWOŚĆ!!!

TOPBUXUS CARPET

Tworzy i oczyszcza naturalne środowisko wokół bukszpanu.

Sposób użycia: rozprowadzić TOPBUXUS CARPET na 3 cm grubości pod bukszpanami i wokół. Pokryć całą powierzchnię co najmniej 20 cm od środka rośliny.

WIĘCEJ…

Dobre praktyki:

  • Najlepiej jeśli chore bukszpany, jak najszybciej zabezpieczymy ściółką, by podłoże stało się higieniczne i nie rozwijały sie kolejne ogniska chorobotwórcze. Stosuje się do tego celu ściółkę Carpet.
  • Po rozłożeniu ściółki, gdy minie ryzyko przemarznięcia, przyciąć rośliny.
  • Gdy temperatura przestanie spadać poniżej 5% st. C, zrobić oprysk Topbuxus Health – mix, żeby zniszczyć istniejące ogniska zarazy na bukszpanach.
  • Po tych zabiegach, wykonywać kolejne opryski, mniej więcej w odstępach miesiąca.
  • Podlewanie bukszpanu najlepiej gdy jest to linia kroplująca. Bukszpan lepiej podlewać z „powietrza” raz a porządnie, niż często i po trochu.
  • W połowie kwietnia, pierwszy raz odżywiamy rośliny, wykorzystując nawóz Grow