Menu Zamknij

Usługi ogrodnicze

 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi ogrodnicze, które wykonujemy w sposób profesjonalny i zgodny z Państwa sugestiami oraz potrzebami. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości i wykonujemy instalacje od sprawdzonych producentów. Poniżej w odnośnikach przedstawiamy szczegółowy zakres naszych usług wraz z wykonanymi pracami. Zapraszamy do obejrzenia galerii >> kliknij, aby przejść do galerii.

Zakładanie ogrodów

Oferujemy Państwu zakładanie ogrodów od podstaw wraz z wykonaniem projektu, poczynając od równania i kształtowania terenu, zakładania trawników z rolek lub siewu po sadzenie roślin, zakładanie oświetlenia i systemu nawadniającego.  

Image
Rozwiń, aby zobaczyć szczegółowe usługi wchodzące w zakres zakładania ogrodów

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wykonywanych przez nas prac prosimy o kontakt.

Systemy nawadniające

Zakładamy automatyczne systemy nawadniające m. in. firm RainBird, Hunter, K-Rain, Irrytrol. Aby dbanie o ogród było jeszcze prostsze, istnieje opcja systemu sterowanego za pomocą aplikacji.

Image

Tarasy

Wykonujemy również tarasy z dobrej jakości materiałów odpornych na warunki pogodowe.

Image

Zakładanie trawników

Oferujemy zakładanie trawników z rolek oraz z siewu. Wykorzystujemy do tego renomowane mieszanki traw.

Image

Oświetlenie

W naszych usługach znajduje się również projektowanie i montaż oświetlenia niskonapięciowego 12V.

Image

Pielęgnacja

W naszych usługach znajduje się również pielęgnacja, na którą składają się m. in.: pielęgnacja ogrodu, konserwacja i serwisowanie systemu nawadniającego, konserwacja tarasów, mycie myjkami ciśnieniowymi, olejowanie lub lakierowanie, specjalistyczne opryski środkami ochrony roślin z użyciem profesjonalnego opryskiwacza – zwalczamy insekty, choroby grzybowe i chwasty – również preparatami ekologicznymi, nawożenie trawników, iglaków, drzew i krzewów liściastych, itp. nawozami specjalistycznymi jak i nawozami naturalnymi (EKO), nawozy w formie granulatu jak również preparaty doliścienne, koszenie, wertykulacja, piaskowanie, areacja, dosiewki, sadzenie roślin, przygotowanie do zimy oraz inne usługi.

UWAGA: Ze względu na charakter firmy i okres sezonu pojedyncze usługi wykonujemy w mniejszym stopniu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

KONTAKT / CONTACT

Automatyczne roboty koszące FixGarden

Dane adresowe

FixGarden - autoryzowany dealer Robomow, Ambrogio, Cub Cadet, Wolf Garten.

ul. Topolowa 13/16, Mysiadło 05-515

tel.: +48 793 668 828

slomkajann@gmail.com         kontakt@fixgarden.pl