Menu Zamknij
Image

FixGarden to firma założona 14 września 2015r. przez młodych pasjonatów, którzy chcieli rozwinąć swoją działalność w ogrodnictwie. Profesjonalizm i umiejętności zawdzięczamy ciągle zdobywanej wiedzy podczas licznych kursów, co pozwoliło na rozszerzenie zakresu usług firmy z tworzenia projektów ogrodów i pielęgnacji o zakładanie trawników, automatycznych systemów nawadniających, oświetlenia, budowanie tarasów i chodników oraz instalację autonomicznych robotów koszących Robomow. Główne tereny, na których działamy to Warszawa, Mysiadło, Piaseczno, Józefosław oraz Piastów, jednak chętnie przyjmujemy oferty i z dalszych obszarów.

Image

Czym się zajmujemy?

Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze zaczynając od projektowania przez zakładanie ogrodów oraz renowacje istniejących trawników, montaż / serwis systemów nawadniających i całoroczne pielęgnacje Państwa ogrodów. 

Dodatkowo jesteśmy dealerem Robomow i zajmujemy się instalacją robotów koszących, które zyskują coraz większą popularność w Polsce, zaoszczędzają Państwa czas i pozwalają cieszyć się zawsze pięknym i idealnie skoszonym trawnikiem. Wśród naszych usług znajduje się również serwis ogólny oraz zimowo-wiosenny Państwa kosiarek.

Image

Poznaj nasz zespół

Nasze certyfikaty

Image
Image

Najczęściej można nas zobaczyć w okolicach Mysiadła, Józefosławia, Piaseczna, Konstancina i Zalesia!

Nie Twój rejon? Zadzwoń!

Image

Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT / CONTACT

Automatyczne roboty koszące FixGarden

Dane adresowe

FixGarden - autoryzowany dealer Robomow, Ambrogio, Cub Cadet, Wolf Garten.

ul. Topolowa 13/16, Mysiadło 05-515

tel.: +48 793 668 828

slomkajann@gmail.com         kontakt@fixgarden.pl