Menu Zamknij

Serwis robotów koszących

Image

Czy Państwa kosiarka wygląda tak? Nic straconego! My ją naprawimy i odnowimy.

Image

Gorąco polecamy skorzystać z naszego Serwisu kosiarek automatycznych. Jako autoryzowany dealer Robomow, Ambrogio, Tech Line, Cub Cadet oraz Wolf Garten jesteśmy przeszkoleni i posiadamy odpowiednie certyfikaty. Oferujemy przyjazd na miejsce oraz usługę door to door.

Zakres usług: - serwis tzw. zimowy, w tym konserwację i pełne czyszczenie oraz opcja przechowania robota, - serwis w przypadku błędów i usterek, - weryfikacja problemów z pracą kosiarki w ogrodzie, - wymianę części na nowe, - upgrade robota o nowe części oraz moduły, - aktualizację oprogramowania.

Image
Image

Serwis wykonujemy według procedury producenta, którą poznaliśmy podczas szkoleń. Robot jest rozbierany na części pierwsze i sprawdzany. W przypadku wadliwych części wymieniamy na podstawie gwarancji lub konsultujemy koszta. Po tym robot jest czyszczony za pomocą profesjonalnych środków do tego przeznaczonych, a następnie konserwowany. Również ładujemy akumulator kosiarki. Dodatkowo na prośbę klienta podczas serwisu zimowego istnieje możliwość wymiany ostrzy oraz (w przypadku m. in. Robomow) założenie akcesoryjnego zestawu naprawczego, składającego się z nowej obudowy i tarcz na koła, który sprawi, że kosiarka będzie wyglądała jak nowa! Obydwa akcesoria zapewnia klient, a my je montujemy.

Image

!!! NOWOŚĆ !!!

Image
Image

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów wprowadziliśmy wygodną opcję serwisu wysyłkowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić roboty koszące z każdego kąta Polski. Dlatego zachęcamy do pozostawienia oryginalnego pudełka po robocie koszącym - na wszelki wypadek.

Przywracamy kosiarki do stanu pierwotnego:

Image

PRZED

Image

PO

Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT / CONTACT

Automatyczne roboty koszące FixGarden

Dane adresowe

FixGarden - autoryzowany dealer Robomow, Ambrogio, Cub Cadet, Wolf Garten.

ul. Topolowa 13/16, Mysiadło 05-515

tel.: +48 793 668 828

slomkajann@gmail.com         kontakt@fixgarden.pl